Vedení lidí a organizací

Máme rádi Broumovsko

Podpoříme váš nápad i nadšení...

více info >

Tata Bojs & Filharmonie Hradec Králové LIVE / 21.6.2019

hudební událost léta

více info >

Vzdělávací programy pro školy

rozmanitá nabídka pro ZŠ i SŠ...

více info >

Chcete dosáhnout dlouhodobě udržitelného úspěchu? Pak musíte efektivně poskytovat něco užitečného a mít schopné a spokojené lidi.

Kurz ukazuje, z čeho vzniká a vyvíjí se užitečnost, efektivita, stabilita a dynamika. Tedy jak dělat správné věci, jak je dělat správně, jak se učit a jak řídit změny. V jakém pořadí se těmto disciplínám věnovat - nemá smysl například dělat něco stále lépe (efektivněji), když to není užitečné. Technické předpoklady úspěchu však nestačí. Je třeba zajistit, aby lidé, kteří pro nás pracují, mohli, chtěli a uměli dělat to, co od nich požadujeme. Naučí nás postupně se ptát, zda víme, co od nich potřebujeme, zda to vědí i oni, zda je to motivuje, zda na to stačí a zda tomu nebrání vztahy mezi nimi. Kurz seznamuje účastníky s pečlivě vybraným minimem znalostí a dovedností, které mají na úspěšnost rozhodující vliv.

Metody: seminář je interaktivní, velká část programu je věnována diskusím. 

Doba trvání: 2 dny

Cena: 4 950,- Kč + DPH. V ceně je započítáno ubytování, strava, výukové materiály. Každý účastník obdrží po ukončení semináře osvědčení o absolvování.

Množstevní slevy (více účastníků z jedné firmy, nebo účast jedné osoby na více akcích v průběhu jednoho kalendářního roku)

  • 2 účastníci nebo 2 akce – 5% sleva
  • 3 účastníci nebo 3 akce – 10% sleva
  • 4 účastníci nebo 4 akce – 15 % sleva 

Nejbližší termín: prosím, v případě zájmu nás kontaktujte.

 

Sdílejte na