11 úterý
Taneční workshop ÚHEL POHLEDU - EYMEN
ArtCafé
začátek akce 14:30

Taneční workshop ÚHEL POHLEDU - EYMEN

Úterý 11. 6. 2019 od 14:30
Klášterní zahrada, Klášter Broumov (Dřevník v případě nepřízně počasí)

Pohybově hlasová dílna otevřená nejširší veřejnosti, vedená zkušenými lektorkami a protagonistkami projektu Úhel pohledu - Eymen. Účastník zažije propojování hlasu a pohybu formou hravých cvičení, která zvládne každý. Cílem je objevovat své vlastní a jedinečné vyjádření. Dílna je otevřená všem, na zkušenostech nezáleží, důležitá jen chuť objevovat a hrát si. 

Lenka Kniha B. je tanečnice, choreografka a lektorka. Absolvovala Duncan Centre v Praze a Folkwang Hochschule v Essenu. Umělecky působila mj v Kazachstánu, USA, Jordánsku, Egyptě, Zimbabwe, Ghaně a Španělsku, Francii, Italie, Německo, UK. Držitelka ceny Sazky za objev v tanci (2008) a ceny Jarmily Jeřábkové (2005). V roce 2010 reprezentovala ČR na mezinárodní výstavě Expo v Šanghaji.
Ridina Ahmedová je hudebnice, skladatelka a lektorka. Řadu let se věnovala jazzu, poté byla součástí různých hudebních projektů, mj Floex, spolupracovala s řadou hudebníků (Vladimír 518, Monika Načeva ad). Jako host si zazpívala s Bobby McFerrinem na jeho pražském koncertě. Je držitelkou ceny Next wave jako objev roku a za CD HLASkontraBAS byla společně s Petrem Tichým v roce 2016 nominovaná na cenu Anděl.

Na workshop naváže taneční představení v klášterní zahradě Úhel pohledu Ghana Dance Ensemble, Lenky Bartůňkové a Ridiny Ahmed. Představení se bude konat od 19:00. Představení se koná ve spolupráci s festivalem TANEC PRAHA 2019.

Vstupné: Představení od 19:00 100 Kč/ 70 Kč (pro děti, studenty, seniory a členy klubu ArtCafé)
                Workshop od 14:30 100 Kč/ 50 Kč (pro děti, studenty, seniory a členy klubu ArtCafé)
                Představení + Workshop 160 Kč/ 100 Kč (pro děti, studenty, seniory a členy klubu ArtCafé)
Prodej vstupenek: v pokladně prohlídkového okruhu nebo online níže
Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov

Předprodej

Zpět na kalendář akcí