Nabídka práce

Agentura pro rozvoj Broumovska - Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov aktuálně nabízí tyto pracovní pozice:

Adventní trh / 15. 12. 2019

Nenechte si ujít oblíbený trh s bohatou nabídkou regionálních produktů

více info >

Vzdělávací programy pro školy

rozmanitá nabídka pro ZŠ i SŠ...

více info >

Office manager a asistent produkce

Agentura pro rozvoj Broumovska se sídlem ve Vzdělávacím a kulturním centru Klášter Broumov realizuje projekty s evropským dopadem, rozvíjející tvořivost, sebevědomí, toleranci... Tým agentury teď možná hledá právě Vás - nového kolegu se zájmem a nadšením. Jedná se o práci na plný úvazek. Záběr je široký – příprava kulturních akcí, administrativa, správa naší telefonní sítě a další.

Tato pozice je vhodná také pro absolventy.

Náplň práce:

  • příprava kulturních akcí ve spolupráci s produkční
  • administrativa (vyřizování příchozí a odchozí pošty, životopisů, telefonátů aj.)
  • zajištění chodu kanceláří (objednávky a nákup kancelářských potřeb, správa a péče o tiskárnu aj.)
  • správa telefonní a internetové sítě (budete mít na starost péči o naše telefony, tarify, komunikaci s naším poskytovatelem služeb)

Požadujeme:

  • zodpovědný přistup
  • zájem o kulturu a vzdělávání
  • vzdělání minimálně SŠ s maturitou
  • znalost práce na PC
  • nadstandardní znalosti práce s PC výhodou

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na velké vizi
  • Zajímavou práci v mladém kolektivu
  • Pracovní prostředí barokní kulturní památky
  • Rozumné finanční ohodnocení a stabilita
  • Možnost získat cenné zkušenosti
  • Pružnou pracovní dobu

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek / spolupráce, celoroční, místo výkonu Broumov

Životopisy posílejte na: petra.benesova@broumovsko.cz

Sdílejte na